אודות

חברת דיבידנד השקעות


פרופיל חברת דיבידנד השקעות בע"מ

מספר רישיון ברשות ני"ע 503

חברת דיבידנד השקעות הינה חברה לניהול תיקי השקעות מקבוצת תבור. ראשיתה של החברה במחלקה לניהול השקעות שהוקמה בחברת תבור כלכלה ופיננסים בשנת 1991. לחברה ולמנהליה רשיון לעסוק בייעוץ וניהול תיקי השקעות מטעם הרשות לניירות ערך.

בין לקוחות החברה ניתן למצוא לקוחות פרטיים, חברות ובעלי מקצועות חופשיים.

הלקוחות זוכים ליחס אישי ולכל אחד מהם איש קשר בכיר אשר מכיר את צורכיהם הפיננסים ומייעץ להם בהתאם. הלקוחות מרגישים נוח להתקשר בכל שעות היום ויש ברשותם טלפון גם לשעות חירום.

לרשותה של דיבידנד עומד המאגר הגדול של האנליסטים בקבוצת תבור, המהווה יתרון איכות בענף.

לפרטים נוספים ולתיאום פגישה

אנא השאירו פרטים ואנו נשוב אליכם בהקדם

  מבנה קבוצת תבור

  מבנה קבוצת תבור

   

  חברת "דיבידנד השקעות" הינה חברה לניהול תיקי השקעות מקבוצת תבור. ראשיתה של החברה במחלקה לניהול השקעות שהוקמה בחברת " תבור כלכלה ופיננסים" בשנת 1991. לחברה ולמנהליה רישיון לעסוק בייעוץ וניהול תיקי השקעות מטעם הרשות לניירות ערך.

  לדיבידנד יתרון גדול באנליזה של ניירות ערך המתבססת הן על הכוח האנליטי בדיבידנד עצמה והן על שירותי האנליזה של חברת האם תבור כלכלה ופיננסים בע"מ המעסיקה כ- 25 אנליסטים במגוון ענפים.

  ניגוד אינטרסים

  חברת דיבידנד ויתרה על פערי ההנחות ומעבירה את כל ההנחות על העמלות ישירות ללקוחותיה.
  חברת דיבידנד מקפידה לא לאפשר שום ניגוד אינטרסים ולא להרוויח במקום בו הלקוח מפסיד לגבי הבנקים קשה לומר שהמצב הוא כך. בעוד שמצד אחד הבנקים מנצלים את הנגישות הרבה שלהם ללקוחות על מנת להטיל אימה ופחד עם לקוחות של ברוקרים פרטיים, למרות שהחשבון מתנהל בבנק שלהם, הרי הם מנצלים נגישות זאת על מנת לעשות פעולות שבעיקר מטיבות עם הבנק. היועצים בבנקים אינם אנשים רעים, הם פשוט עובדים על פי הנחיות מנהלים שאפתניים מדי, שרוצים להרוויח על חשבון הלקוחות מהר וכמעט בכל מחיר.
  כאשר יועץ בבנק נותן לך עצה, תחשוב פעמיים, איזה אינטרס הוא משרת.
  לעומת זאת, בדיבידנד, אנו לא מרוויחים מפעולות ואין הבדל מבחינתנו באיזה נייר או פיקדון יופקד הכסף ולכן אנו נמליץ על המהלך הטוב ביותר לטובת הלקוח, כי האינטרס שלנו שהלקוח ירוויח, זו הדרך היחידה לשמר אותו כלקוח שלנו.

  הצוות של חברת דיבידנד השקעות בע"מ


  מיכאל תבור - יו

  מיכאל תבור

  מנכ"ל החברה

  מיכאל תבור הינו בעל ניסיון של 25 שנה בייעוץ כלכלי וניהול עסקי. תבור שימש בעברו כיועץ כלכלי במשרד האוצר, חבר בדירקטוריונים ובוועדת השקעות, תבור חיבר ארבעה ספרים בתחומי הכלכלה והמימון וכתב מאות ניתוחים כלכליים, הערכות שווי וחוות דעת. כמו כן לימד תבור בפקולטה לניהול באוניברסיטת תל אביב קורסי כלכלה ושוק ההון וכן תורת ההשקעות במרכז הבינתחומי. בעל רשיון רשות ני"ע לניהול תיקי השקעות.

  אלי דהן - יו

  אלי דהן

  יו"ר וועדת השקעות

  תואר ראשון בהצטיינות בהנדסת אווירונאוטיקה וחלל מהטכניון, תואר שני בהצטיינות במינהל עסקים מהטכניון. ביצוע אנליזות עסקיות, הערכות שווי, תכנון תזרימי מזומן, סקירות ענפיות, ניתוחי שוק, ליווי מיזוגים ורכישות, אסטרטגיה עסקית, ייעוץ טכנו-כלכלי, הערכת שווי קניין רוחני, ליווי גופים בתהליכי ייעול, ליווי גופים מזכים. בעל רישיון ניהול תיקים מהרשות לניירות ערך. עובד בחברת תבור משנת 2006.

  עמיחי נוימן - רישיון יועץ ומשווק השקעות | דיבידנד השקעות בע

  עמיחי נוימן

  רישיון יועץ ומשווק השקעות

  בעל תואר ראשון בכלכלה ותואר שני בהצטיינות במגמת מימון מאוניברסיטת תל אביב.

  עשר שנות ניסיון כבנקאי ובייעוץ השקעות גם במגזר הבנקאי וגם כיועץ פרטי.


  דרושים בדיבידנד


  תיאור התפקיד

  בוגרי כלכלה / חשבונאות / ניהול במגמת מימון לאחר מעבר הבחינות לרשות ניירות ערך,

  מוזמנים לשלוח את קורות חיים באמצעות הטופס מטה או ישירות למייל: reception@tavor.biz

  לציין בעבור משרת מתמחה בדיבידנד

  המועמדים יוזמנו לבחינה ולאחר מכן ראיון.

  דוגמאות לשאלות ניתן למצוא באתר חברת תבורמעבר לאתר תבור

  *מתמחים בדיבידנד זוכים להשתלב בעבודה כלכלית פיננסית מיומם הראשון בחברה


  אל תישארו מנותקים

  השאירו את כתובת המייל שלכם ואנו נשלח אליכם מידי עת חדשות ועדכונים תכלס, בלי ספאם